Zaproszenie na wizytę studyjną do Gospodarstwa Opiekuńczego „Toskania Kociewska”

//Zaproszenie na wizytę studyjną do Gospodarstwa Opiekuńczego „Toskania Kociewska”

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi, Centrum Inicjatyw Obywatelskich oraz Słowińska Grupa Rybacka w ramach projektu pn. „Ośrodek wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów lokalnych i osoby fizyczne prowadzące agroturystykę lub gospodarstwo rolne, które są zainteresowane utworzeniem „Gospodarstwa Opiekuńczego”, jako innowacyjnej formy działalności ramach przedsiębiorstwa społecznego na swoim obszarze do wzięcia udziału wyjeździe studyjnym do Gospodarstwa Opiekuńczego „Toskania Kociewska” (Bochlin 71, 86-170 Nowe), który odbędzie się w dniach 13 – 14 września 2018 r.

Podczas wyjazdu studyjnego uczestnicy poznają zasady i metody działania „Gospodarstwa Opiekuńczego” na przykładzie „Toskanii Kociewskiej”, jako alternatywnej formy pomocy dla osób starszych, dzieci oraz osób wykluczonych społecznie. Dwudniowy wyjazd studyjny będzie miał charakter praktyczny, ponieważ będzie polegał na udziale w warsztatach, które zostaną zorganizowane i poprowadzone przez członków Fundacji Toskania Kociewska.

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny dla uczestników. Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi pokrywa koszty przejazdu, zakwaterowania oraz wyżywienia.

(UWAGA: Liczba miejsc ograniczona! O zakwalifikowaniu się do udziału w dwudniowym wyjeździe studyjnym zdecyduje kolejność zgłoszeń!)

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe studyjnym prosimy o przesłanie „Karty zgłoszenia” na adres e-mail: p.pradella@pds.org.pl do dnia 06 września 2018 r.

Szczegółowych informacji udziela Piotr Pradella – nr tel. 533 339 188.

By | 2018-08-30T08:21:00+00:00 30 sierpnia 2018|Aktualności|
ZMIEŃ ROZMIAR CZCIONKI
ZMIEŃ KONTRAST