Ekonomia społeczna i solidarna w Polsce i w Hiszpanii – webinarium 7 września 2018

//Ekonomia społeczna i solidarna w Polsce i w Hiszpanii – webinarium 7 września 2018

Jak jest rozumiana ekonomia społeczna i solidarna w Polsce a jak w Hiszpanii? Czy możliwe jest zastosowanie niektórych rozwiązań stosowanych w Katalonii w zakresie ESiS w Polsce? Jak administracja publiczna w Hiszpanii wspiera rozwój ESiS? Na te i inne pytania odpowiemy na naszym webinarium. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zapisz się!

Webinarium 7 września (piątek) w godz. 9.30-10.30

Ekspertką webinarium będzie Aleksandra Zemke laureatka prestiżowej nagrodą World Summit Youth Award, przyznawanej młodym społecznym przedsiębiorcom wykorzystującym internet i nowe technologie do wspierania Milenijnych Celów Rozwoju ONZ. Założycielka Smilemundo organizacji z Barcelony, która wspierana jest przez najlepszą szkołę biznesową na świecie IESE. Obecnie realizuje wraz z Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku projekty ponadnarodowe w obszarze innowacji w zakresie ekonomii społecznej i solidarnej „Ekonomia solidarna bez granic” i „Model na więcej”.

Webinarium poprowadzi Marta Makuch– prezeska Centrum Inicjatyw Obywatelskich, tutorka, animatorka i specjalistka w zakresie wspierania NGO, facylitatorka budowania partnerstw lokalnych, a także certyfikowana trenerka organizacji pozarządowych.

Już dziś zachęcamy do rejestracji!

Aby wziąć udział w webinarium:

  1. Kliknij link do rejestracji i zarejestruj się https://cio.clickmeeting.com/ekonomia-spoleczna_w_polsce_i_w_hiszpanii , podaj uważnie swój adres e-mail.
  1. Na podany adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do webinarium.
  2. W dniu webinarium kliknij link lub zielone hasło „dołącz” z powyższego e-maila.
  3. Zachęcamy, aby dołączyć do nas na kwadrans przed startem webinarium – to idealny czas, aby sprawdzić jakość swojego połączenia lub oswoić się z webinarium.
  4. Dopóki nie rozpoczniemy spotkania na żywo, będziesz oczekiwał/-a w tzw. „poczekalni” – gdzie możesz przeczytać krótkie info o zaproszonym ekspercie.
  5. Jeśli korzystasz ze Skype, koniecznie wyloguj się na czas udziału w webinarium, gdyż może to być przyczyną zakłóceń w odbiorze.

Jakiego sprzętu potrzebuję, aby wziąć udział w webinarium?

Wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Zasadniczo nie potrzebujesz żadnego specjalnego oprogramowania, ważne abyś miał/a zainstalowany aktualny bezpłatny Adobe® Flash® Player 11.3 (link tutaj: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/).

Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linuks, to warunkiem udziału w webinarium jest to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, która ma wbudowany Flash.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w webinarium na tablecie lub smartfonie, pobierz wcześniej odpowiednią bezpłatną aplikację:

Po pobraniu aplikacji, wpisz kod PIN, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym rejestrację na webinarium.

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób uczestniczących – decyduje kolejność logowania się do pokoju online w dniu webinarium, osoba logująca się jako 101 nie będzie już miała możliwości udziału – data rejestracji nie ma związku z liczbą miejsc.

Webinarium organizowane jest w ramach:

Projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 6 Integracja, Działanie 6.3 Ekonomia Społeczna, Poddziałanie 6.3.2 Podmioty Ekonomii Społecznej i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

By | 2018-08-29T13:24:46+00:00 29 sierpnia 2018|Aktualności|
ZMIEŃ ROZMIAR CZCIONKI
ZMIEŃ KONTRAST