ZAMÓWIENIA PUBLICZNE i PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH – SZKOLENIE

/, Wydarzenia/ZAMÓWIENIA PUBLICZNE i PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH – SZKOLENIE

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim prowadzony przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku w partnerstwie ze Słowińską Grupą Rybacką i Partnerstwem Dorzecze Słupi, zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

SŁUPSK 25 lipiec 2017. – Szkolenie z zakresu zamówień publicznych.

Jak zlecić usługę zgodnie z procedurami zamówień publicznych? Klauzule społeczne w nowelizacji zamówień publicznych. Co zmienią?

SŁUPSK 26 lipiec 2017. – Szkolenie z zakresu przetwarzania danych osobowych.

Jak przetwarzać dane osobowe zgodnie z prawem? Jak stworzyć i wdrożyć system ochrony danych osobowych? Jak należy zabezpieczyć dane osobowe zgodnie z wytycznymi GIODO?

Dla kogo?
Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, podmiotów reintegracyjnych, w tym ZAZ, WTZ, CIS, KIS) i jednostek samorządu terytorialnego, odpowiedzialnych za prowadzenie działań z zakresu zamówień publicznych w podmiocie, w którym są zatrudnione.

Miejsce szkolenia: Słupsk, SCOPIES ul. Niedziałkowskiego 6

Chętne osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl lub dostarczenie osobiście do punktu informacyjnego w Słupsku – Centrum Inicjatyw Obywatelskich, ul. Sienkiewicza 19 – do dnia 20 lipca 2017.

UWAGA ! Jeśli chcesz wziąć udział w dwóch szkoleniach, zaznacz tą informację wpisując w formularzu w miejscu „Zgłaszam swoje uczestnictwo w szkoleniu: ………………” dwa powyższe terminy.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Dodatkowych informacji w sprawie szkolenia udziela Ewa Bojarska, tel. 59 840 29 20.

By | 2017-07-07T13:33:49+00:00 07 lipca 2017|Aktualności, Wydarzenia|
ZMIEŃ ROZMIAR CZCIONKI
ZMIEŃ KONTRAST